Sticky.lt

0

Nėra prekių

  • Pristatymas

    0,00 €
  • Viso

    0,00 €
Pagrindinis > Atsiliepimai

Atsiliepimai

Atsiliepimų tekstas neredaguotas.

 

Gavau darbe prašymą iš viršininkų surasti įmonę, kuri galėtų mums padaryti reklaminius bei kitokius lipdukus. Pirma mintis, kuri man šovė į galvą, tai parašyti būtent jums, nes jau seniai esu daug girdėjęs (iš JDM bei per4m forumų, nes pats esu gerbėjas japoniškų automobilių) ir net gi daręs pas jus lipdukus, už kuriuos sumokėjau juokingą kainą, o kokybė buvo aukščiau visko, todėl tapau jūsų fanu :)

Parašiau jums laiškelį, laukiau kelias dienas, bet atsakymo negavau. Tuomet pradėjau ieškoti kitos reklamos bei lipdukų gamybos įmonės Vilniuje ir suradau tikrai nemažai, bet kainos už mūsų užsakymą buvo tiesiog kosminės. Nusprendžiau paskambinti jums ir pasiklausti, ar gavote mano laišką ir ar galite padaryti tai ko mums reikia. Gerbiamas Kęstutis atsakė, kad šiuo metu pas juos vyksta persikraustymas, todėl jie negalėjo atsakyti į užsakymą, nes naujuose patalpose dar nebuvo įvestas internetas. Todėl teko palaukti dar kelias dienas, kol gavome kažkokį atsakymą. O atsakymas buvo tikrai džiugus, nes preliminarios kainos mus labai nudžiugino :) Ir visai ne už ilgo pas mus į įmonę UAB „Autofuroras“ atvažiavo gerb. Kęstutis ir parinko reikiamas spalvas ir išklausė mūsų pageidavimus. Tą pačią dieną internetu mes patvirtinome užsakymą ir jau už kelių dienų, o tai buvo kaip tik šiandien, netikėtai gavome skambutį ir žinią, kad lipdukai visi pagaminti ir greitai mes juos gausime. Ir iš tiesų, nepraėjus net valandai gerb. Kęstutis jau buvo pas mus Molėtų plente su visais lipdukais :) Kokybė buvo visiškai nepriekaištinga, net AUTOFURORO logotipo raidės, kurios yra labai sudėtingo šrifto, nes jos yra skylėtos, buvo padarytos tobulai, nors kiti lipdukų gamintojai atsisakydavo daryti tokias raides. Mes likome sužavėti ir labai laimingi, kad gavome tai ko mums reikia ir už tikrai patrauklią kainą :)

 UAB „Autofuroras“

 

Greiti, paslaugūs, kokybiškai atliekantys užsakymus, bet stengtis yra kur.

 Povilas Aleknavičius

 

Sveiki. Pirkau jūsų produkciją ir esu visiškai ja patenkintas. Lipdukai aukštos kokybės, lengvai užklijuojami, gražiai atrodantys.

 Vaidas Vinslovas, 19 metų, Vilnius

 

Esame labai patenkinti jūsų darbu, ir labai gera kokybe :)

 Žygimantas Šaučiulis 16m. Vilnius

 

Manau Sticky.Lt puikiai dirba, visus lipdukus stengiamasi padaryt kuo greičiau, priimtus užsakymus pagamina gan greit (teko užsakinėti pačiam), dalyvauja daugumoje renginių, chill’n'grill, honda klubo renginiuose, fastlap ir tt.. :)

Keep It Going!

 Ovidijus

 

Neturiu net kuom pasiskųst beveik :) Lipdukai laiko gerai, klijavimas irgi jų geras. Džiugina tai, kad pasirinkimas nemažas, daug ką galima išsirinkt iš kolekcijos, o jei ir individualiai sugalvoji lipduką tai jūs irgi jį padarot gražiai ir kokybiškai.

 Robertas Lisovskis, 20m

 

Jūs esate šaunuoliai, viskas super, tik galėtų būti daugiau reklamų apie Jūsų įmonę, tada bus žymiai daugiau užsakymų. :)

Simonas Vitkevičius 18m. Vilnius

 

Norejau parašyti atsiliepimą , nes esu naudojęsis jūsų paslaugomis , nekilo jokių problemų ,todėl viską gavau greit nors ir siuntėte į UK. Nebuvo problemų ,nei su atsiskaitymu , be to viskas už prieinamą kainą, be to ačiū ir už papildomą lipduką – jūsų logotipą.

Ernestas Jakubauskas

 

Teko įsigyti jūsų produkciją praeitais metais per “Garage Bash#2″ ir tikrai esu patenkintas

 Sergej Cizik

 

Esu labai patenkintas Jūsų užsiimama veikla, tikrai smagu ir gražu matyti originalų lipduką užklijuotą tinkamoje vietoje, tada atrodo tikrai „skaniai“.

Tautvydas Žarskis


O kas liečia atsiliepimus, tai bent jau šiuo metu viskas gerai, esu patenkintas Jūsų teikiamomis paslaugomis.

Remigijus Pavydis, Ukmergė, 19 metų.

 

Jūsų parduotuvės dizainas ir aptarnavimas puikus. Jūsų gamintas lipdukas išskiria mano „šposą“(focusą) iš pilkos masės! Dekui! Iš daugybės lipdukų sunku net išsirinkti!

Mindaugas V.

 

Na tikrai gerus lipdukus darot kokybiškus, bet kai man ilgai siuntet padarėt premijos ir įdėjot dar porą lipdukų. Na manau jums tereiktu viską operatyviau daryti ir viskas bus čiki.

Ramyras Eidejus 18m

 

Super aptarnavimas, malonus, draugiškas pardavėjas/kūrėjas. išskirtiniai lipdukai, nedidelės kainos :) viskas ko mes trokštame!

Danis Kimsa

 

Atsiliepimai labai geri. Patiko kad greit ir kokybiškai.

Deividas Kurgonas

 

Super lipdukų kokybė, nudžiugino spalvų ryškumas, formatas ir visa kita :) Didelis pliusas už gerą informavimą apie esamą situaciją. Nustebau radęs klijavimo instrukciją :)

 Tadas Kidikas. Klaipeda.

 

Sveiki. Jau kelis kartus užsisakinėjau lipdukus internetu,lipdukus gavau kokybiškus ir tikrai greitai, likau labai patenkintas ir ateityje žadu lipdukus užsisakineti tik iš jūsų :)

Edvinas Bartusevičius

 

Tikriausiai esate vienintelė tokio tipo kompanija išgarsėjusi Facebook pagalba – sveikinimai.

 Tomas Liaudginas 19m. Panevėžys 

 

Esate labai faini, gera firma, kuri visad viską pristato laiku, už tikrai visiems prieinamą kainą. Gavus lipdukus, viskas taipogi labai patiko, sudėta viskas tvarkingai, pridėtas išsamus manual’as, kaip viską klijuoti. Žodžiu linkiu to, kad išliktumėte, kokie esate ligi šiolei, su kokybiškais darbais.

Mantas Gilys iš Kėdainių, 15 metų.

 

Mldc esat.. patenkintas darbo kokybe bei greitu pristatymu ;] Thanks a lot , bet to Sveikinimai. :)

Zygis Bembis

 

Norite parašyti atsiliepimą? Mes laukiame Jūsų nuomonės konkursas@sticky.lt

Nesvarbu atsiliepimas blogas ar geras. Visada stengiamės atsižvelgti į Jūsų nuomonę, norus bei pageidavimus.